Wizyty konsultacyjne w Life Clinic

czerwiec 16, 2019 by admin
pic1.jpg

Jeżeli istnieje szansa by sprawić, że wizyta u ginekologa – onkologa będzie zdecydowanie bardziej przyjazna, wręcz „domowa” i gdy lekarz z pacjentką będą mogli usiąść na wygodnej kanapie, wspólnie wypić herbatę i porozmawiać o najważniejszych problemach : nie tylko o badaniach, ale także o życiu rodzinnym, dylematach osobistych, czasem o powrocie do aktywności seksualnej – należy bezwzględnie uczynić wszystko, aby taka wizja stała się rzeczywistością.Tak powstał w Life Clinic jedyny taki „Pokój wsparcia”. Jak to działa? 

„Pokój wsparcia” stał się niejako „zapleczem” specjalistycznego gabinetu ginekologicznego w Life Clinic. Wizyta konsultacyjna jest zorganizowana w najbardziej przystępny dla pacjentki onkologicznej sposób: po dopełnieniu formalności w rejestracji, pacjentka zapraszana jest do specjalistycznego gabinetu, gdzie odbywa się wstępna rozmowa z lekarzem, a następnie przeprowadzane są niezbędne badania. Gabinet został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu można wykonać w jednym miejscu cytologię, kolposkopię, precyzyjne badanie ginekologiczne oraz USG. Każdorazowo wyniki badań lekarz omawia szczegółowo z pacjentką. Po diagnostyce medycznej – czas na dłuższą rozmowę. Do tego właśnie służy „Pokój wsparcia”. W tym miejscu, w znacznie bardziej przytulnych i komfortowych warunkach, lekarz może swobodniej porozmawiać z pacjentką, poruszyć często bardzo intymne problemy.

„Pokój wsparcia” ma dawać poczucie najwyższego szacunku dla prywatności pacjentki.

medicare-logo-white

Sed magna nulla, pulvinar vel ante vel, fringilla vulputate nibh. In placerat facilisis tincidunt. Integer quis erat dictum, placerat massa non, bibendum ante. Duis aliquet tellus magna, quis egestas enim vulputate sed. Phasellus in dui malesuada, lacinia urna sed.