„Medycyna zawsze pozostanie sztuką, gdyż lekarze będą mieć do czynienia z indywidualnym, zróżnicowanym człowiekiem, a nie z uogólnionym modelem.”

Antoni Kępiński

LIFE CLINIC

Specjalistyczne gabinety wspomagania leczenia chorób nowotworowych i przewlekłych

O NAS

 

Podstawowym celem diagnostyki i leczenia pacjenta onkologicznego i chorego przewlekle jest holistyczne podejście do walki z chorobą.

Terapia wspomagająca w Specjalistycznych Gabinetach LIFE CLINIC bazuje na badaniach i dowodach naukowych potwierdzonych przez przynajmniej dwie niezależne jednostki naukowe.

Poprzez analizę piśmiennictwa naukowego w dziedzinie terapii wspomagających w onkologii, wybraliśmy te metody, które wykazują w swoim działaniu największą skuteczność w poprawieniu jakości życia pacjenta z chorobą przewlekłą, zwłaszcza nowotworową. Zainteresowani jesteśmy doniesieniami prezentowanymi i konfrontowanymi każdego roku na międzynarodowych konferencjach naukowych.

Naszym głównym celem działania jest utrzymanie dobrej jakości życia pacjenta w trakcie leczenia poprzez ograniczenie powikłań związanych z zasadniczym leczeniem onkologicznym – chirurgii, chemioterapii i radioterapii.

Z psychologicznego punktu widzenia zmiana nawyków ma kolosalne znaczenie dla poprawy dobrostanu, mobilizuje organizm, pozwala spojrzeć na proces zdrowienia z większym optymizmem.

Komfortowe warunki, zaangażowany personel i zindywidualizowany program terapii podnoszą poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów.
 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku